کد مطلب: 99061
 
تکذیب واگذاری بهداشت و درمان نفت
 
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ضمن تکذیب اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر واگذاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گفت: چنین موضوعی مطرح نیست و واگذاری یا خصوصی شدن این سازمان صحت ندارد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ضمن تکذیب اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر واگذاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گفت: چنین موضوعی مطرح نیست و واگذاری یا خصوصی شدن این سازمان صحت ندارد.

به گزارش شانا به نقل از سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، دکتر حبیب اله سمیع ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار با اشاره به ارتباط و اعتماد متقابل بین بیماران و کادر درمانی گفت: سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت جز خانواده بزرگ صنعت نفت به‌شمار می‌آید، مراجعه‌کنندگان به مراکز درمانی هم جز این خانواده به‌شمار می‌روند و چه بسا پرستاران شاغل در این مراکز از نظر عاطفی با بیماران و خانواده‌هایشان ارتباط برقرار می‌کنند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره جایگاه پرستاران افزود: این فرصت ارزشمند، خدمتگزاری به کسانی که نیازمند هستند از آن همگان نمی‌شود و باید جایگاه ویژه و مقدس پرستاران را در روند سلامتی بیماران غنمیت شمرده شود.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تصریح کرد: نام‌گذاری سالروز ولادت بانوی کربلا حضرت زینب (س) الگوی صبر و عشق و ایثار به‌عنوان روز پرستار نشان دهنده عظمت، بزرگی و مقدس بودن جایگاه پرستاری است.

سمیع در ادامه با اشاره به اخبار منتشر شده در سطح شبکه‌های اجتماعی مبنی بر واگذاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گفت: برای اطمینان خاطر کارکنان این سازمان و همچنین مراجعه کنندگان به مراکز درمانی باید بگویم که چنین موضوعی مطرح نیست و واگذاری یا خصوصی شدن سازمان صحت ندارد.

وی یادآور شد: طبق تاکید مقام عالی وزارت نفت، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و همه مراکز درمانی صنعت نفت باید صندوق کارفرمایی داشته باشند تا از لحاظ مدیریتی و بهداشتی و درمانی اداره شوند و در این راستا هیچ گونه تعدیل نیرو یا واگذاری و کاهش مراکز درمانی وجود ندارد.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت همچنین ضمن قدردانی از زحمات مترون پرستاری بیمارستان فوق تخصصی نفت تهران، گفت: هماهنگی با بیماران و پرستاران برای ارائه خدمات با کیفیت و مناسب کاری بس دشوار است و خوشبختانه خانم زهرا نوری جزو خوشنام ترین مترون‌های پرستاری است.

به مناسبت پنجم جمادی الاول سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار؛ جشن روز پرستاری با حضور مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان، علی بهزادی، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران و جمعی از پرستاران و کارکنان در بیمارستان فوق تخصصی نفت تهران برگزار شد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵