کد مطلب: 99511
 
ظهور اپلیکیشن تاکسی‌یاب هوایی
 
در کشورهایی مثل اندونزی و شهرهای مثل نیویورک تکنولوژی استفاده از هلی کوپتر و سفر هوایی با رزرو از طریق اپلیکیشن ها وجود دارد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
در کشورهایی مثل اندونزی و شهرهای مثل نیویورک تکنولوژی استفاده از هلی کوپتر و سفر هوایی با رزرو از طریق اپلیکیشن ها وجود دارد.
اوبر با همکاری یک شرکت ساخت سازه های هوایی تاکسی هوایی راه اندازی می کند. همکاری استارت آپ فناوری محور اوبر با یک شرکت هلی کوپتر سازی به نام Bell Helicopter Textron قرار است به انقلابی در حمل و نقل عمومی منجر شود. مدیر اجرایی این شرکت از انتظار فروش اولین تاکسی هوایی به اوبر در دهه آینده خبر داده است. به گفته پاتریک مولای تاکسی هوایی مرحله بعدی برای توسعه صنعت هلی کوپترسازی است. مولای گفت: نه همین فردا اما مردم در آینده ای نزدیک تاکسی هوایی را خواهند دید.
اوبر قصد دارد تا سال 2020 آزمایش های مربوط به تاکسی هوایی را در دبی امارات متحده عربی و دالاس ایالات متحده آمریکا انجام دهد یعنی دو شهری که برای توسعه استفاده از تاکسی های هوایی مناسب است. اوبر اعلام کرده است که در اولین گام برای راه اندازی تاکسی های هوایی از همکاری پنج شرکت با تخصص های مختلف با هدف عمومی سازی و مقرون به صرفه کردن این طرح استفاده می کند.
به گفته مولای، مدیر اجرایی Bell Helicopter Textron در کشورهایی مثل اندونزی و شهرهای مثل نیویورک تکنولوژی استفاده از هلی کوپتر و سفر هوایی با رزرو از طریق اپلیکیشن ها وجود دارد. اکنون این شرکت تخمین زده است که تا سال 2020 یا 2025 اولین سیستم تاکسی یاب هوایی را در دنیا ایجاد کند.
شرکت هلی کوپتر سازی Bell بیش از 35 هزار هلی کوپتر را برای مشتریان در سراسر جهان ساخته است. اوبر که نامش با استارت آپ، ثروت آفرینی، جنجال به ویژه در مورد هدف های بلندپروازانه ای مثل تولید انبوه خودروهای بدون راننده گره خورده، برنامه دارد تا در همکاری با این شرکت آینده حمل و نقل عمومی را متحول کند. اکنون باید دید این اهداف برای شرکت پر از مسئله ای مثل اوبر چگونه محقق می شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵