داخلی باشما خبر
 
کد مطلب: 107424
 
عملیات انتقال حجاج به کشور پایان یافت
 
با ورود آخرین گروه حجاج بیت الله الحرام از مکه مکرمه به فرودگاه امام خمینی ره در بامداد امروز، عملیات بازگشت حجاج از سرزمین وحی خاتمه یافت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
با ورود آخرین گروه حجاج بیت الله الحرام از مکه مکرمه به فرودگاه امام خمینی ره در بامداد امروز، عملیات بازگشت حجاج از سرزمین وحی خاتمه یافت.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، آخرین گروه حجاج از طریق فرودگاه جده بامداد امروز وارد فرودگاه امام خمینی ره شدند و به این ترتیب، عملیات حج سال 1397 با انتقال 85 هزار نفر از حجاج کشورمان به میهن اسلامی با موفقیت خاتمه یافت.

برای انتقال این حجاج بیش از 300 پرواز از عربستان به ایران انجام شد که سهم شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بیش از شرکت هواپیمایی سعودی بود ضمن اینکه تمام عملیات کارگو و هندلینگ بار حجاج نیز به صورت کامل توسط هواپیمای جمهوری اسلامی ایران انجام شد.

این پروازها به مقصد 19 فرودگاه کشورمان صورت پذیرفت که شرکت هواپیمایی سعودی امسال پروازهای فرودگاه‌های مشهد، تبریز، ارومیه، کرمانشاه، گرگان، زاهدان، زنجان و ساری را برعهده داشت و ‌ایران‌ ایر زائران کرمان، اهواز، یزد، بوشهر، رشت، اصفهان، بندرعباس، بیرجند، همدان و فرودگاه شیراز را جابجا کرد و پروازهای فرودگاه امام خمینی تهران بین دو شرکت هواپیمایی هما و سعودی مشترک بود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵