کد مطلب: 93338
 
صادرات پلی اولفین های ایران به اروپا
 
گروه کیچ لهستان اعلام کرد، واردات و فروش پلی اولفین های ایران را آغاز کرده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹
گروه کیچ لهستان اعلام کرد، واردات و فروش پلی اولفین های ایران را آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری آی سی آی اس، گروه کیچ لهستان اعلام کرد، واردات و فروش پلی اولفین های ایران را آغاز کرده است.

این شرکت محصولات پلی اتیلن و پلی پروپیلن را از 3 تولید کننده ایرانی به نام های شرکت پتروشیمی جم، شرکت جم پلی پروپیلن و شرکت بازرگانی صنعت پتروشیمی خلیج فارس خریداری می کند.

آرتور اوسوچووسکی، عضو هیئت مدیره شرکت کیچ گفت: «استراتژی ما ایجاد یک تاثیر جهانی در بازار مواد شیمیایی است. ما می خواهیم توزیع پلاستیک های با کیفیت در بازار اروپا به یکی از فعالیت های شاخص گروه تجاری کیچ تبدیل شود.»

گروه تجاری کیچ گفته، در حال حاضر قادر به ارائه حدود 200 نوع پلاستیک است و محصولات ارائه شده توسط این شرکت نه تنها در صنعت بسته بندی بلکه در صنایع خودروسازی، کشاورزی، ساخت و ساز و صنایع الکترونیک نیز استفاده دارد.

اورسزولا روس، مدیر فروش شرکت بازرگانی کیچ گفت: «ما بازخوردهای اولیه خیلی خوبی از مشتریان اروپایی ای که پلی اولفین های ایرانی ما را خریداری کرده اند داشته ایم.»

گروه کیچ، با اقدام به توزیع پلی اولفین های ایرانی در اروپا به یکی از رقبای شرکت دولتی گروه پی کی ان اورلن لهستان و شرکت یونیپترول از جمهوری چک تبدیل شده است.

در ماه می، موسسه مشورتی امانپور کنسالت در آلمان پیش بینی کرد که ایران در مسیر افزایش ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی خود از حدود 60 میلیون تن فعلی به میزان 50 درصد تا سال 2020 قرار دارد.

ایران به لطف دارا بودن دومین ذخایر بزرگ گازی و چهارمین ذخایر بزرگ نفتی جهان، به منابع عظیم و ارزان خوراک اولیه پتروشیمی ها دسترسی دارد.

اما نگرانی ها از تلاش های احتمالی دولت ترامپ برای خروج آمریکا از ترامپ، بر آینده صادرات محصولات پتروشیمی این کشور سایه افکنده است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵