داخلی باشما مقاله
 
کد مطلب: 68084
 
استقبال از حضور بانوان در پتروشیمی
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵

-حدود ده سال پیش که از شرکت ملی صنایع پتروشیمی بازنشسته شدم در مراسم تودیع خدمت عزیزان شرکت کننده عرض کردم که امیدوارم در اینده از بانوان شایسته در سمتهای کلیدی سازمان ها استفاده شود و اکنون خوشحالم دو نفر از بانوان شایسته پتروشیمی در هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی حضور دارند (مدیر عامل و مدیر برنامه ریزی و توسعه). آن روز این سخن برای خیلی ها باور نکردنی بود و آن را جدی تلقی نمی کردند ولی امروز می بینیم که نگاه ها تغییر کرده است. امیدوارم این روند شایسته سالاری بدون تبعیض به زن یا مرد بودن در سازمان های مختلف کشور هم تحقق یابد.(بخصوص در شرکتهای پتروشیمی، نفت،گاز، پالایش و پخش). ارادتمند در زمان افتخارخدمت در نفت و پتروشیمی و تدریس در دانشگاههای بزرگ کشور (دانشگاه تهران، شهید بهشتی، شهید چمران، امیرکبیر و...)همیشه تفکر شایسته سالاری و عدم تبعیض زن و مرد داشتم. حتی بعضا دانشجویان میگفتند استاد پسر ندارد دختر دارد پاسخ من این بود که هم پسر دارم و هم دختر ولی ارزیابی من بر اساس عملکرد هست هرکس شایسته تر هست باید نمره بیشتر بگیرد یا در جایگاه بالاتری قرار گیرد از نظر ترفیع.
-مطلب دیگر این است که از انتصاب خانم مهندس فرناز علوی به عنوان عضو هیات مدیره در شرکت ملی صنایع پتروشیمی خیلی خوشحال شدم. ایشان بانوی شایسته ای هستند که ارادتمند افتخار جذب ایشان را برای شرکت ملی صنایع پتروشیمی داشته ام.
-امیدوارم مقامات وزارتخانه ها و سازمانهای کشور به بانوان شایسته و محترم میدان بیشتری برای رشد دهند و انها در سمتهای کلیدی بیشتری حضور داشته باشند. آنچه که تاکنون در قالب حضور بانوان شایسته و محترم در سمتهای کلیدی کشور میبینیم کافی نیست.
با ارزوی توفیق روز افزون
صدراله البرزی
THINK DIFFERENTLY.MAKE A DIFFERENCE
Sadrollah Alborzi
University of Southern California and the University of Washington
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵