داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 22345
 
تمام سرمایه بابک زنجانی
 
میزان سرمایه بابک زنجانی چقدر است؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: چگونه ممکن است یک جوان ۳۵ ساله در عرض ۱۵ سال ۲۵هزار میلیارد تومان سرمایه جمع آوری نماید.
احمد سجادی در خصوص موضوع رسیدگی به پرونده بابک زنجانی درکمیسیون انرژی اظهار کرد:کمیسیون و کمیته نفت وگاز با موضوع بدهکاری به وزرات نفت با اقای بابک زنجانی ۳ الی ۴ جلسه برگزار کرد و مسایل مرتبط با بدهی ۲ میلیارد و۸۰۰ میلیونی ایشان را مورد بحث وبررسی قرار داد.
وی افزود:آقای زنجانی در جلسات معتقد بود که اتفاق خاصی رخ نداده واظهار کرده که با وزارت نفت اصلا کار نکرده که بخواهد بدهکار باشد او می گوید برای وزراتخانه ال سی باز کرده و درقبال آن نفت دریافت نموده است از طرفی می گوید پول برای ایران جابجا کرده ودر واقع خدمت کرده است و نباید اموالش بلوکه شوند.
این نماینده مجلس افزود:براساس اطلاعات ایشان در سال ۷۶ سرباز بانک مرکزی بوده که حدود ۱۵ سال پیش می شود ودر این مدت توانسته ۲۵ هزار میلیارد تومان سرمایه جمع آوری کند واین نکته جالبی است که یک جوان ۳۵ ساله یک دهم بودجه کل کشور سرمایه دارد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین اقدام برای این پرونده تصریح کرد:در حرفهای بابک زنجانی ضد ونقیض های زیادی وجود دارد وقرار بر این شده که بزودی موضوع تحقیق و تفحص از وزرات نفت جهت بررسی پرونده بابک زنجانی تصویب و آغاز به کار کند.
وی تصریح کرد:تعجب ما در این است که چگونه با سیستم های اطلاعاتی وحفاظتی باید باز ما شاهد"شهرام جزایری ها" و "بابک زنجانی ها" باشیم غیر از اینست که این جوانها رانت هایی ویژه داشته اند.

منبع :قدس آنلاین
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵