کد مطلب: 81476
 
لوک‌اویل اردیبهشت‌ماه با ایران قرارداد می‌بندد
 
شرکت لوک اویل ابراز امیدواری کرد که تا ماه آوریل سال جاری میلادی (اردیبهشت) درباره دو میدان نفتی با ایران به توافق برسد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲
شرکت لوک اویل ابراز امیدواری کرد که تا ماه آوریل سال جاری میلادی (اردیبهشت) درباره دو میدان نفتی با ایران به توافق برسد.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری رویترز از سوچی به نقل از وحید الکپروف، مدیر عامل لوک اویل روسیه اعلام کرد این شرکت امیدوار است در ماه آوریل سال جاری میلادی درباره توسعه دو میدان نفتی در ایران به توافق دست یابد.

در ماه گذشته میلادی، شرکت لوک اویل اعلام کرده بود که برای توسعه دو میدان آب تیمور و منصوری با شرکت ملی نفت ایران در حال مذاکره است و اگر ایران با طرح های توسعه این شرکت موافقت کند، گفت و گوها درباره شرایط قراردادی آغاز خواهد شد.

الکپروف گفت: شمار بالایی از کارشناسان ما در ایران فعال بوده اند و هر گاه مقررات جدید نفتی در ایران تصویب شود، با روند کنونی کار، ما در ماه آوریل برای امضای توافق آماده خواهیم بود.

به گفته وی، محاسبات اولیه نشان می دهد که توسعه میدان های یاد شده امکان پذیر است و لوک اویل می خواهد بدون حضور شریکان دیگر، میدان های یاد شده را توسعه دهد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵