کد مطلب: 91871
 
افزایش همکاری با مراکز آموزشی
 
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران بر توسعه همکاری‌ها و استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی کشور تاکید کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران بر توسعه همکاری‌ها و استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی کشور تاکید کرد.


به گزارش ایسنا، حیدر بهمنی در این باره اظهار کرد: این همکاری‌ها در راستای هم‌افزایی میان مراکز آموزش عالی و علمی پژوهشی با این شرکت و با هدف استفاده بهینه و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود قابل بسط است.

وی افزود: این ارتباط خاصه در زمینه اجرای پروژه‌های پژوهشی و ساخت قطعات و تجهیزات کاربردی در صنعت حفاری بسیار با اهمیت است و روند بومی‌سازی را شتاب می‌بخشد.

بهمنی همچنین تقویت بیش از پیش همکاری میان این شرکت با سازندگان داخلی و شرکت‌های فعال در ساخت قطعات و تجهیزات را متذکر و خاطرنشان کرد: ارتباط نزدیک میان این شرکت، دانشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری و سازندگان و صنعتگران داخلی در سال‌های اخیر دستاوردهای ارزشمندی در بومی‌سازی صنعت راهبردی حفاری در کشور داشته است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران بومی‌سازی افزون بر ۲۰ هزار قطعه و تجهیز پر مصرف از مجموع ۳۳ هزار قطعه کاربردی در صنعت حفاری را در نتیجه تعامل میان این بخش‌ها دانست و گفت: این همکاری‌ها موجب شده است تا علاوه بر عدم نیاز به تامین قطعات و تجهیزات از خارج و جلوگیری از خروج ارز، زمینه اشتغال و رونق کارگاه‌ها و شهرک‌های صنعتی فراهم شود.

وی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته از سوی مدیریت‌ها و واحدهای فنی و تخصصی شرکت در سال‌های اخیر در خصوص ساخت قطعات و تجهیزات تصریح کرد: به منظور یکپارچه‌سازی، کیفیت‌گرایی، جلوگیری از موازی کاری، ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع، بهینه سازی هزینه‌ها و انتقال دانش فنی، می‌بایست کلیه فعالیت‌های مرتبط با ساخت و همچنین ارتباط با مراکز علمی، پژوهشی، تحقیقاتی و دانش بنیان از طریق مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت راهبری و صورت پذیرد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵