داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 88795
 
آماده باش برای سپرده‌گذاران فرشتگان
 
طبق وعده قبلی بانک مرکزی تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تا سقف ۱۰۰ میلیونی تعاونی منحله فرشتگان به زودی و از ۲۴ تیرماه در دستور کار قرار خواهد گرفت.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
طبق وعده قبلی بانک مرکزی تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تا سقف ۱۰۰ میلیونی تعاونی منحله فرشتگان به زودی و از ۲۴ تیرماه در دستور کار قرار خواهد گرفت.


به گزارش ایسنا، در ادامه رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران تعاونی اعتباری فرشتگان اولویت چهارم پرداختی‌ها از ابتدای هفته آینده آغاز خواهد شد به طوری که سپرده گذاران تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان فرصت دارند از ۲۴ تیرماه به مدت ۱۴ روز کاری و براساس اولویت‌های مشخص شده برای تعیین تکلیف حساب‌های خود با مراجعه به شعب ۸۰ گانه موسسه اعتباری کاسپین وضعیت حساب‌های خود را مشخص کند. این در حالی است که از ۲۸ اردیبهشت‌ماه و با اولویت بندی انجام شده پرداختی‌ها از سقف ۱۰ به ۲۰ و ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته بود.

طبق آخرین اقدامات انجام شده کاسپین برای تمامی سپرده گذاران تعاونی فرشتگان که درمرحله تعیین تکلیف قرار می‌گیرند، حسابی در این موسسه افتتاح کرده و مبلغی را براساس مانده حساب‌های آنها به طور علی الحساب واریز می‌کند. ضمن این که برگه یادداشتی با محتوای علی الحساب بودن حساب‌های افتتاح شده در اختیار سپرده گذاران فرشتگان قرار خواهد گرفت که در ادامه در صورت کفاف دادن دارایی‌ها و اموال این دارایی میزان باقی مانده پرداخت خواهد شد.

فرشتگان حدود ۵۰۰ هزار سپرده گذار دارد که تا ۴۵۰ هزار نفر از آنها دارای حساب‌های با موجودی هستند که در دستور کار برای تعیین تکلیف قرار دارند. پرداختی به سپرده‌گذاران با اختصاص خط اعتباری بانک مرکزی انجام می‌شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵