داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 88335
 
راه آزمون، جهانبخش و عزت‌اللهی را بروید
 
رییس سازمان تیم‌های ملی فوتبال ایران در جمع بازیکنان تیم ملی زیر ١٦ سال گفت: راهی را بروید که آزمون، عزت‌اللهی و جهانبخش رفتند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
رییس سازمان تیم‌های ملی فوتبال ایران در جمع بازیکنان تیم ملی زیر ١٦ سال گفت: راهی را بروید که آزمون، عزت‌اللهی و جهانبخش رفتند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا ساکت چهارشنبه شب با حضور در اردوی تیم نوجوانان زیر ۱۶ سال ایران با کادر فنی و بازیکنان این تیم دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی ضمن خیر مقدم خطاب به بازیکنان تیم نوجوانان زیر ۱۶ سال گفت: این یک مقطع تاریخی برای شماست. افرادی که توسط آقای چمنیان به لیست دعوت شده‌اند، همیشه امکان حضور در تیم‌های ملی را دارند و این یک شروع بسیار بسیار خوب است. نام شما اصطلاحا ثبت شد و همه ۲۰ سالی که در آینده طی خواهید کرد جزو چهره‌های مدنظر هستید. اولین توصیه من این است که شکرگزار خداوند، خانواده و مربیان‌تان باشید که بین میلیون‌ها جوان انتخاب شده‌اید و اینجا هستید.

رییس سازمان تیم‌های ملی خاطرنشان کرد: راز ماندگاری بازیکنان بزرگ دوری از انحرافات است. شما حق ندارید مثل بقیه هم سن و سال‌های خود زندگی کنید. یک انسان متفاوت باید متفاوت زندگی کند. شما نمی توانید هر جا بروید. نمی توانید با هر کسی قدم بزنید. حق ندارید که وقت خودتان را به فیلم و رفقا بگذارنید. دید شما هم با بقیه خیلی فرق می‌کند. در حضور استاد چمنیان به طور حتم می‌توانید مسیر خوبی را طی کنید. فدراسیون فوتبال، کشور شما و جمهوری اسلامی ایران روی شما هزینه می‌کند تا در تاریخ فوتبال کشور ماندگار شوید.

وی ادامه داد: در دهه ۷۰ و سال ۷۵ احسان حاج صفی یک بازیکن ۱۰ ساله بود. من به اقتضای مسئولیتم در استان در مسابقات حضور یافتم. مربی اولیه او می‌گفت که او بازیکن خوبی نیست. ما از مربی محترم خواستیم که فرصت دوباره‌ای به این بازیکن بدهد اما این بازیکن مرتبا تمرکزش روی فوتبال بود. سردار آزمون از گنبد به اصفهان و سپاهان آمد. او ۱۲ سال سن داشت. تمام تمرکزش روی فوتبال، درس و آموختن بود. از سعید عزت‌اللهی و جهانبخش سوال کنید. از هر کدام سوال کنید می‌بینید که همین مسیر را رفته اند. مسیر زندگی بیرانوند را شنیده اید که چه کمبودهایی داشته و امروز یک ملی پوش قابل احترام است. چشم امید کشور به شماست و این یک شعار نیست. همه امکانات برای شما فراهم می‌شود تا تصویری که امروز در موزه افتخارات فوتبال ایران دیده می‌شود، تصویر شما را نشان بدهد. به این جمله توجه کنید که چگونه می‌توانیم بهترین باشیم.

ساکت خاطرنشان کرد: شما را به خدای بزرگ می‌سپارم که همیشه سلامت و موفق باشید. قلب‌های ما برای شما می‌تپد. با هر قدم شما قلب‌های ما می‌تپد که آینده موفقی برای شما ببینیم. امسال ۵ تیم ملی فدراسیون فوتبال به جام‌ جهانی رفته‌اند. افتخاری که در طول ۸۰ سال گذشته رخ نداده است. این یعنی استعداد داریم. آقای چمنیان به من می‌گفت که انتخاب برایم مشکل است و رقابت بسیار نزدیک است. در ایران استعداد موج می‌زند. شما که انتخاب شده‌اید باید روز به روز بهتر شوید و یاد بگیرید. خوب شنیدن، خوب دیدن و خوب تصویر کردن در ذهن در کنار خوب اجرا کردن ۴ وظیفه اصلی شماست.

عباس چمنیان، سرمربی تیم نوجوانان زیر ۱۶ سال ایران هم در این نشست گفت: آینده ما از الان مشخص است. هدف ما این است که در رقابت‌های همدان قاطعانه قهرمان شویم و در مسابقات قهرمانی آسیا هم به رده نخست برسیم. هیچ چیزی جز قهرمانی در مسابقات سال آینده ما را راضی نمی‌کند. ضمنا هدفگذاری ما در جام جهانی آینده حضور در میان ۴ تیم برتر است. ما می‌دانیم این قطار هرگز متوقف نخواهد شد. بچه‌ها با قدرت و همه توان تمرین می‌کنند و انگیزه بالایی دارند. امیدوارم بتوانیم زحمات فدراسیون فوتبال را جبران کنیم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵