کد مطلب: 87255
 
دستمزد مدیران بخش نفت و گاز
 
نتایج یک بررسی نشان می دهد، مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی در سال 95 بیشترین دستمزد را در کشور دریافت می‌کنند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۳
نتایج یک بررسی نشان می دهد، مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی در سال 95 بیشترین دستمزد را در کشور دریافت می‌کنند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا ، نتایج یک بررسی که از سوی موسسه کاریابی ایران تلنت در خصوص دستمزد بخش های مختلف اقتصادی انجام شده است،نشان می دهد که مدیران بخش نفت ، گاز و پتروشیمی بیشترین دستمزد را دریافت می کنند.
در این بررسی ،آمار و اطلاعات مربوط به حقوق‌های دریافتی بیش از 100هزار نفر از شاغلان کشور در سه سطح مدیران ارشد، مدیران میانی و سطوح غیرمدیریتی جمع‌آوری و بررسی شده است.
بر اساس این گزارش، مدیران ارشد حوزه نفت و گاز با دریافتی متوسط 69 میلیون ریال در ماه صدرنشین هستند و مدیران ارشد حوزه کامپیوتر و نرم‌افزار با 55 میلیون ریال و حوزه عمران و ساختمان با 49 میلیون ریال در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.
در سطح مدیران میانی، صدرنشینی با شاغلان نظام بانکی است. مدیران میانی نظام بانکی کشور به طور متوسط رقمی در حدود 44 میلیون ریال در ماه دریافتی دارند و بعد از آنها مدیران میانی حوزه نفت و گاز با 37میلیون ریال و مدیران صنایع مخابراتی و الکترونیکی با 35 میلیون ریال دریافتی ماهانه قرار دارند.
بنا بر یافته‌های گزارش حقوق و دستمزد، در سطوح غیرمدیریتی، کارمندان حوزه‌های سرمایه‌گذاری و بورس با حقوق ماهانه 28میلیون ریال بیشترین حقوق را دریافت می‌کنند و رتبه‌های بعدی از آن کارکنان بخش نفت و گاز و صنایع مخابراتی و الکترونیکی است که به طور متوسط 24میلیون ریال درآمد ماهانه دارند.
گزارش حقوق و دستمزد گزارشی است که برای چهارمین سال متوالی، جهت آگاهی فعالان بازار کار از میانگین حقوق و دستمزدها در کشور توسط سایت ایران‌تلنت منتشر می‌شود.
در این گزارش آمده است،برای آگاهی از حقوق و دستمزدهای دریافتی در سایر گروه‌های شغلی، می‌توان به وب‌سایت irantalent.com مراجعه کرد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵