داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 99144
 
طرح ترافیک جدید قطعاً از فروردین اجرا می‌شود
 
عضو شورای شهر تهران از تعیین تعرفه‌های طرح ترافیک سال ۹۷ در هفته آینده خبر داد و گفت: طرح جدید از ۱۵ فروردین در تهران اجرا خواهد شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۹
عضو شورای شهر تهران از تعیین تعرفه‌های طرح ترافیک سال ۹۷ در هفته آینده خبر داد و گفت: طرح جدید از ۱۵ فروردین در تهران اجرا خواهد شد.
محمود میرلوحی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسات اعضای شورای شهر تهران با معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران و پلیس اظهار کرد: این جلسات طی روزهای گذشته با موضوع بررسی جوانب طرح ترافیک جدید برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه سازمان‌های مختلف نظرات خود را مطرح کردند و در نهایت همه موافق اجرای طرح ترافیک جدید در سال 97 هستند و باید منتظر اجرای آن باشیم.

میرلوحی با بیان اینکه طرح ترافیک فعلی دیگر کارایی لازم را ندارد، گفت: همه معتقدند این طرح باید بازنگری شود چرا که طرح اشاره‌شده بیش از 30 سال است که در تهران اجرا می‌شود.

عضو شورای شهر تهران با اعلام موافقت شورای ترافیک و شورای شهر تهران با کلیات طرح ترافیک جدید ابراز کرد: پیش‌بینی می‌شود طی هفته آینده تعرفه طرح ترافیک مشخص و در نهایت برای اجرا به شهرداری تهران ابلاغ شود.

وی با پیش‌بینی اینکه با اجرای طرح ترافیک قطعاً میزان آلودگی هوا کاهش خواهد یافت، گفت: یکی از برنامه‌های این طرح، کاهش آلودگی هوا و ترافیک است که در این طرح عملیاتی خواهد شد ضمن اینکه قطعاً طرح جدید از 15 فروردین 97 اجرا می‌شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵