داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 94473
 
پلمب ۲۸۳ تجهیز بازی
 
پس از انجام بازرسی‌های صورت گرفته از تجهیزات بازی در پایتخت طی نیم سال نخست سال جاری ۲۸۳ تجهیز و وسیله به علت مغایرت با استانداردها پلمب شدند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
پس از انجام بازرسی‌های صورت گرفته از تجهیزات بازی در پایتخت طی نیم سال نخست سال جاری ۲۸۳ تجهیز و وسیله به علت مغایرت با استانداردها پلمب شدند.
به گزارش ایسنا، در نیمه نخست سال جاری بازرسان استاندارد استان تهران بیش از ۱۱۰۰ مورد بازرسی از وسائل و تجهیزات شهربازی‌ها، زمین‌های بازی، تله‌کابین‌ها و کابل‌راه را در دستور کار قرار دادند که طی مدت مذکور ۲۸۳ تجهیز و وسیله بازی به علت مغایرت با استانداردها پملب و برای ۶۱۵ تجهیز گواهی استاندارد صادر شده است.

با توجه به این که ۱۶ خط کابل‌راه در قالب تله‌کابین و تله‌سیژ وجود دارد سه خط تلفنی و سه خط تله‌سیژ در توچال موفق به دریافت گواهی استاندارد شدند و نیز یک خط تله‌کابین و یک خط تله‌سیژ دربندسر نیز گواهی استاندارد دریافت کردند. این درحالی است که یک خط تله‌کابین دربندسر فاقد گواهی بهره‌برداری است.

در مورد پارک ارم نیز یک خط تله‌سیژ موفق به دریافت گواهی استاندارد شده و در مجموع ۹ خط از مجموع خطوط دارای گواهی استاندارد هستند.

هرچند گواهی‌های استاندارد مربوط به تجهیزات بازی به صورت یکساله صادر می‌شود، اما بهتر است برای اطمینان هر یکی دوماه این تجهیزات مورد بازرسی قرار گیرند. علاوه بر این چهار خط کابل‌راه هم در حال ساخت وجود دارد که یک خط در علوم تحقیقات در حال ایجاد است و چنانچه بهره‌برداران در شمشک برای رفع نواقص جزیی و بحرانی اقدام نکنند اجازه بهره‌برداری داده نمی‌شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵