کد مطلب: 95913
 
آزمون استخدامی نفت به تعویق بیفتد
 
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: آزمون استخدامی نفت به نوعی یک تبعیض است و باید به تعویق بیفتد تا اصلاحات لازم در شرایط آن از سوی وزارت نفت اعمال شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۴
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: آزمون استخدامی نفت به نوعی یک تبعیض است و باید به تعویق بیفتد تا اصلاحات لازم در شرایط آن از سوی وزارت نفت اعمال شود
هدایت‌الله خادمی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص شرایط آزمون استخدامی نفت، اظهار کرد: مجمع نمایندگان خوزستان در نامه‌ای به وزیر نفت تاکید کرده که حق جذب نیروهای بومی در این آزمون رعایت شود و مورد توجه قرار گیرد. کمیسیون انرژی نیز در نامه‌ای از وزیر نفت خواسته تا اصلاحاتی را در شرایط آزمون استخدامی نفت انجام دهد.

وی افزود: کمیسیون انرژی مجلس از وزیر نفت خواسته برگزاری آزمون استخدامی نفت به تعویق انداخته شود تا اصلاحات مد نظر این کمیسیون در شرایط آزمون استخدامی انجام گیرد. در این زمینه نامه‌ای به وزیر نفت داده شده و امیدواریم که اجرایی شود.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مجموع مقررات و شرایط نوشته شده در آزمون استخدامی نفت به معنی آن است که اصلا کسی را استخدام نکنند، تصریح کرد: وزرات نفت باید در آزمون استخدامی افراد بومی را در اولویت قرار دهد زیرا این مساله در برنامه ششم توسعه وجود دارد.

خادمی خاطرنشان کرد: در آزمون استخدامی نفت اگر قرار باشد برای یک شخص در خوزستان محروم با این میزان مشکلات، همان شرایطی در نظر گرفته شود که برای یک فرد در تهران مد نظر قرار می‌گیرد، ظلم است و وزرات نفت باید به این مساله توجه ویژه کند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵