داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 78462
 
ارایه صورتحساب عملکرد بودجه ۹۴
 
خزانه‌دار کل کشور از تهیه صورتحساب عملکرد بودجه سال ۱۳۹۴ پیش از موعد مقرر و ارسال آن از سوی وزیر اقتصاد به رئیس‌جمهور خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۳
خزانه‌دار کل کشور از تهیه صورتحساب عملکرد بودجه سال ۱۳۹۴ پیش از موعد مقرر و ارسال آن از سوی وزیر اقتصاد به رئیس‌جمهور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، سیدرحمت‌الله اکرمی گفت: صورتحساب مذکور، اولین صورتحسابی است که با عنایت به انجام اصلاحات بنیادین در نظام حسابداری بخش عمومی کشور به منظور اجرای مبنای حسابداری تعهدی به عنوان پیش‌نیاز محاسبه دقیق بهای تمام‌شده فعالیت‌ها، خدمات و محصولات برای استقرار نظام بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد و همچنین با انعکاس عملکرد ابزارهای تامین مالی جدید دولت شامل اسناد خزانه اسلامی و اوراق صکوک اجاره، توسط اداره کل هماهنگی و تلفیق حساب ها و روشهای حسابداری تهیه گردید.

خزانه‌دار کل کشور، صورت‌های مالی دولت را مکمل صورتحساب عملکرد بودجه کل کشور برای ایفای مسئولیت پاسخگویی دولت توصیف کرد و افزود: معاونت نظارت مالی و خزانه‌اری کل کشور با تکمیل اجرای مبنای حسابداری تعهدی صورت‌های مالی دولت را نیز ارائه خواهد کرد تا از این طریق زمینه لازم برای اعتلای مدیریت مالی دولت فراهم کند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵