کد مطلب: 76276
 
افزایش واردات ال ان جی چین
 
شرکت دولتی پتروچاینا، زیرمجموعه شرکت ملی نفت چین «سی ان پی سی»، در حال افزایش ظرفیت دریافت ال ان جی در پایانه‌های وارداتی خود است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۹
شرکت دولتی پتروچاینا، زیرمجموعه شرکت ملی نفت چین «سی ان پی سی»، در حال افزایش ظرفیت دریافت ال ان جی در پایانه‌های وارداتی خود است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، پتروچاینا اعلام کرد که در حال آماده‌سازی مخزن‌های ذخیره‌سازی ال ان جی جدیدی در دو پایانه دریافت این سوخت است تا با افزایش واردات، تقاضا برای سوخت وسائل گرماساز را در فصل سرما برآورده کند.

طبق گزارشی که در وبسایت رسمی شرکت سی ان پی سی آمده است، پتروچاینا هفته گذشته بهره‌برداری از یک مخزن جدید ال ان جی با ظرفیت ٢٠٠ هزار متر مکعب (هفت میلیون و ٦٠ هزار فوت مکعب) را در پایانه دریافت «رودونگ» واقع در ایالت جیانگسو آغاز کرد.

این مخزن جدید بخشی از توسعه فاز دوم این پایانه وارداتی در ایالت یاد شده است که ظرفیت دریافت سالانه ال ان جی را به ٦ میلیون و ٥٠٠ هزار تن می‌رساند.
ظرفیت واردات این تأسیسات پیش از توسعه، سه میلیون و ٥٠٠ هزار تن در سال بوده است.

پتروچاینا همچنین در حال آزمایش یک مخزن ذخیره‌سازی جدید در پایانه وارداتی شهر بندری «دالیان» واقع در شمال شرق این کشور است که انتظار می‌رود با دو برابر کردن ظرفیت دریافت ال ان جی، میزان آن را به ٦ میلیون تن در سال برساند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵