کد مطلب: 20466
 
اولین اظهار نظر زنگنه در فیس‌بوک
 
وزیر نفت در صفحه فیسبوک خود در پاسخ به کسی که خطاب به او گفت «در اخبار فقط از دستاوردها تعریف می‌شود، شما گزارشی از میادین نفتی پارس جنوبی بدهید»، تصریح کرد: به زودی گزارشی از وضعیت این میدان های نفتی و پتروشیمی می‌دهم.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۱۶
به گزارش انصاف نیوز، بعد از محمد جواد ظریف (وزیر خارجه) و اسحاق جهانگیری (معاون اول رییس جمهور) این بار نوبت به بیژن نامدار زنگنه رسید که به فیس بوک بپیوندد تا سومین دولت مرد حسن روحانی باشد که در شبکه‌ اجتماعی با مردم سخن می‌گوید.

زنگنه اولین پست خود را با تشکر از همه کسانی که حمایت کردند از حضور وی به عنوان وزیر پیشنهادی آغاز کرده و بعد از رای اعتماد نیز با چند عکس از دیدارها و چند حکم صفحه خود را فعال کرده است، اما زنگنه این بار برای این که نشان دهد تمایل به ارتباط مقتابل با مردم دارد، در یادداشتی نوشته: نظر شما درباره‌ فعالیت شرکت‌های بزرگ بین‌المللی، در صنعت نفت و گاز ایران چیست؟

با این اوصاف بعید نیست که هیات دولت هم زمانی در فیسبوک جلساتی برگزار کنند؛ هر چند تا کنون فیسبوک در ایران فیلتر است و ورود به آن با عبور از فیلتر از سوی برخی نهادها غیر قانونی ارزیابی می‌شود، لذا دولت‌مردان یا از اینترنت بدون فیلتر برخوردارند وگرنه از قاعده‌ «جرم» بودن عبورشان از فیلتر مستثنا نیستند.

Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵