کد مطلب: 100063
 
وضعیت بازار ارز و طلا
 
تغییرات قیمت ها در بازار امروز دلار در حالی به روند افزایشی روز گذشته خود ادامه داد که سکه گرمی رشد عجیب ۱۲ هزار تومانی را تجربه کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۸
تغییرات قیمت ها در بازار امروز دلار در حالی به روند افزایشی روز گذشته خود ادامه داد که سکه گرمی رشد عجیب ۱۲ هزار تومانی را تجربه کرد.

به گزارش نکونیوز، در بازار معاملات ارز، دلار امروز در مدار افزایشی قرار داشت. دلار نقدی با ۱۰ تومان افزایش به ۴ هزار و ۴۹۲ تومان رسید.دلار در صرافی های بانکی با ۱۶ تومان افزایش به ۴ هزار و ۴۸۸ تومان رسید.در بازار سلیمانیه دلار همانند دیروز ۴ هزار و ۷۸۵ تومان بود.

نرخ حواله دلار ۴ هزار و ۸۳۰ تومان بود و این نرخ برای ارز مبادله ای ۳ هزار و ۷۴۱ تومان شد.

قیمت یورو نیز امروز ۴۲ تومان افزایش قیمت داشت و به ۵ هزار و ۵۹۴ تومان رسید.پوند انگلیس نیز با ۲۰ تومان افزایش به ۶ هزار و ۸۹۲ تومان رسید.

در بازار طلا امروز نرخ اونس در بازار جهانی کاهش محسوسی داشت و ۱۳۳۲ دلار معامله شد. طلا در بازار داخلی ۱۴۹ هزار و ۸۳۱ تومان شد.

هرمثقال طلا هم ۶۴۹ هزار تومان نرخ گذاری شد.

در بازار سکه نیز قیمت سکه بدون تغییر همچنان یک میلیون و ۵۸۸ هزار تومان رسید.سکه طرح قدیم با ۵ هزار تومان افزایش یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان شد.

امروز نیم سکه با ۳ هزار تومان افزایش ۴۹۱ هزار تومان شد و ربع سکه هم با هزارتومان افزایش ۴۹۱ هزار تومان شد.

سکه گرمی نیز با افزایش عجیب ۱۲ هزار تومانی، ۳۴۲ هزار تومان معامله شد و رکورد ۵ ساله زد. قیمت این نوع سکه در بهمن ماه ۹۱ به ۳۵۰ هزار تومان نیز رسیده بود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵