داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 108524
 
بازدهی ۸۸ درصدی شاخص بورس
 
شاخص بورس از ابتدای امسال تا کنون با ۸۸ درصد افزایش همراه بوده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷
شاخص بورس از ابتدای امسال تا کنون با ۸۸ درصد افزایش همراه بوده است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،در جریان معاملات سومین هفته پاییز امسال حجم معاملات 24994 میلیون سهم و ارزش آن 81371 میلیارد ریال بوده که حجم و ارزش معاملات به ترتیب یک و 2 درصد کاهش داشته است. ارزش بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات این هفته به عدد 6906025 میلیارد ریال رسید که 2.4 درصد کاهش داشته است.

همچنین فرآورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته ای بیشترین ارزش معاملات را با 18.9 درصد و بانک‌ها و موسسات اعتباری بیشترین حجم معاملات را با 27.4 درصد به خود اختصاص داده است.

بر این اساس در یک ماه گذشته نیز گروه استخراج کانه‌های فلزی با بازدهی 54 درصد در صدر صنایع بورسی قرار گرفت و صنعت محصولات چوبی هم د راین مدت با افت 17.5 درصدی بیشترین افت را تجربه کرد.

این گزارش می‌افزاید: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران هم در جریان معاملات هفته گذشته به عدد 181016 واحد رسید که 4544 کاهش داشته است. این در شرایطی است که شاخص بورس از ابتدای امسال تا کنون با 88 درصد افزایش و شاخص کل هم وزن با 70.5 درصد کاهش روبرو بوده‌اند.

همچنین در محاسبه شاخص کل بورس تهران با برخی از شاخص بورس های بین المللی نسبت به پایان هفته گذشته، در محاسبه بازدهی‌ها نسبت به پایان هفته گذشته، شاخص بورس دبی (DFM INDEX) با رشد 0.2 درصدی بیشترین بازدهی و شاخص بورس نزدک (NASDSQ) با افت 7.5 درصدی کمترین بازدهی را به خود اختصاص داده‌اند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵