داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 102601
 
رفع مشکلات ارزی گردشگران
 
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مشکلات ارزی گردشگران خارجی در ستاد گردشگری در حال پیگیری است و این مشکل رفع می‌شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مشکلات ارزی گردشگران خارجی در ستاد گردشگری در حال پیگیری است و این مشکل رفع می‌شود.

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی‌اصغر مونسان روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درمورد تاثیر مشکلات ارز بر گردشگران خارجی و تمهیدات دولت در این زمینه، افزود: مسایل ارزی درحال حاضر مشکلاتی را برای گردشگران بوجود آوردهاست ، ولی بزرگ نیست.

وی از گفت و گو با رییس‌کل بانک مرکزی برای رفع ایرادات موجود از طریق ستاد گردشگری خبر داد.

معاون رییس جمهوری همچنین درباره برنامه های این سازمان برای گردشگری در تابستان و زمستان اظهارداشت: برای این منظور قرار شده است تا ستادهای سفرهای نوروزی به طور مداوم تشکیل جلسه دهند و برنامه ها تنها منوط به ایام عید نوروز نباشد.

مونسان خاطرنشان کرد: ستاد گردشگری برنامه‌های خوبی برای تابستان امسال پیش‌بینی کرده است.

وی افزود: در حال‌حاضر مهم ترین موضوع طرح تعطیلات زمستانی است که اوج گردشگری را در کشور ایجاد می‌کند البته با دوره‌های گذشته متفاوت خواهد بود.

رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تصریح کرد: در این طرح پیش بینی شده با تعطیلی ۱۵روزه مدارس، کارکنان دولت بتوانند به نحو مطلوب از این ایام استفاده کنند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵