کد مطلب: 77130
 
٧٠ شرکت اروپایی در کنفرانس تهران
 
کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر با حضور ٧٠ شرکت اروپایی و آسیایی در تهران برگزار می شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۰
کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر با حضور ٧٠ شرکت اروپایی و آسیایی در تهران برگزار می شود.
به گزارش شانا، کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری و با حضور بیش از ٧٠ شرکت معتبر اروپایی و آسیایی فعال در حوزه‌های انرژی‌های بادی، خورشیدی، زمین گرمایی و زیست توده، ١٦ تا ١٨ آذرماه در تهران برگزار می‌شود.

حضور شرکت‌های پیشرو این حوزه همچون وستاس، ان ویژن، هواوی، گلد ویند، لامایر، توربودن، فاروویند و شرکت‌های معتبر سرمایه گذاری بین‌المللی در این کنفرانس فرصت ارائه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی کشور را به شرکت‌ها و سرمایه گذاران خارجی فراهم می‌کند.

پررنگ کردن موضوع بومی‌سازی تجهیزات تجدیدپذیر و توسعه فناوری و نوآوری در تعامل‌های بین‌المللی و ایجاد فرصتی برای معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند داخلی به شرکت‌های پیشروی بین‌المللی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر و آشنایی با فناوری‌ها و بازار انرژی‌های تجدیدپذیر از اهداف اصلی این کنفرانس است.

در نظر گرفتن منافع ملی در تعامل‌های بین‌المللی، جذب حمایت‌های بین‌المللی در توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر با دعوت از نهادهای جهانی و آشنایی با بازار آینده و شرایط اقتصادی و سیاسی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر در ایران از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس است.

شرکت‌هایی از کشورهای آلمان، دانمارک، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، اتریش، چین و نروژ در این اجلاس حضور خواهند داشت.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵