کد مطلب: 109091
 
کره جنوبی به دنبال افزایش تولید پتروشیمی
 
شرکت هیوندای کره جنوبی به دنبال افزایش تولید محصولات مختلف پتروشیمی است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱
به گزارش خبرنگار نکونیوز به نقل از نیپنا،  شرکت هیوندای اویل بنک (Hyundai Oilbank Co)، یک واحد پالایشی گروه صنایع سنگین هیوندای (Hyundai Heavy Industries Group)، به تازگی از برنامه خود برای سرمایه گذاری ۲۲۱ میلیون دلاری ( معادل ۲۶۰ میلیارد وون کره جنوبی) برای افزایش تولید پتروشیمی خود خبر داد.
شرکت هیوندای کمیکال (Hyundai Chemical)، یکی از شرکت های وابسته به هیوندای اویل بنک، قرار است ۱۰۰ میلیارد وون از اعتبار مودر نیاز این طرح را برای توسعه تولید زایلین مخلوط (mixed xylene)، ماده ای کلیدی برای تولید محصولات بی تی ایکس (BTX)، شامل بنزن، تولوئن و زایلین، تامین کند.
این سرمایه گذاری ظرفیت تولید زایلین مخلوط این شرکت را از رقم یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن سال گذشته، به یک میلیون و ۴۰۰ هزار تن در سال افزایش می دهد.
هیوندای اویل بنک همچنین افزود: هیوندای کازمو پتروکمیکال (Hyundai Cosmo Petrochemical)، دیگر زیرمجموعه این شرکت، ۱۶۰ میلیون وون کره جنوبی برای افزایش ظرفیت تولید پاراکسیلن خود از یک میلیون و ۲۸۰ هزار تن فعلی به یک میلیون و ۳۶۰ هزار تن در سال، هزینه خواهد کرد.
انتظار می رود این پروژه ها تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی به بهره برداری برسند.
هیوندای اویل بنک در بیانیه ای اعلام کرد: طرح های توسعه‎ای یاد شده سود عملیاتی (operating profit) ما را تا سقف ۸۶ میلیارد وون افزایش می دهد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵