کد مطلب: 89191
 
تسریع در روندگازرسانی به روستاها
 
در سایه هماهنگی و همکاری ادارات و ارگان‌های استان آذربایجان غربی، روند گازرسانی به روستاهای استان تسریع خواهد شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
در سایه هماهنگی و همکاری ادارات و ارگان‌های استان آذربایجان غربی، روند گازرسانی به روستاهای استان تسریع خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی در بازدید از روند گازرسانی به شهر میرآباد سردشت و 8 روستای این شهر، گفت: پروژه‌های گازرسانی به این شهر و روستاهایی که عملیات گازرسانی به آنها در حال اجراست از پیشرفت خوبی برخوردار است.

این مقام مسئول در این بازدید که فرماندار شهرستان سردشت نیز حضور داشت، افزود: با تامین به موقع اعتبارات و همکاری نهادها و ارگان‌ها، روند گازرسانی می‌تواند از شتاب بهتری برخوردار شود.

شیخی همکاری فرمانداری سردشت را با مجموعه شرکت گاز استان آذربایجان غربی خوب و دلگرم کننده دانست و اظهار کرد: با این روحیه همکاری و هماهنگی، آینده‌ای رضایت‌بخش در خصوص گازرسانی روستایی در این منطقه رقم خواهد خورد.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گازرسانی به شهر میرآباد و روستاهای سردشت را سخت و هزینه‌بر دانست و تصریح کرد: صعب‌العبور بودن جاده‌ها و همچنین کوهستانی بودن منطقه از موانع بزرگ در عملیات گازرسانی به این منطقه است که با این حال در سایه تلاش شبانه‌روزی کارشناسان و نیروهای عملیاتی شرکت، گازرسانی به این مناطق با قدرت در حال اجراست.

مهندس هژار جهانی فرماندار شهرستان سردشت نیز در این دیدار و بازدید ضمن ابراز رضایت از تلاش های مجموعه شرکت گاز استان آذربایجان غربی در خصوص توسعه گازرسانی به روستاها و شهرهای مرزی استان گفت: فرمانداری این شهرستان با تمام قوا آماده همکاری با شرکت گاز استان در راستای توسعه گازرسانی به مناطق محروم از گاز طبیعی است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵