کد مطلب: 35119
 
زمان ثبت نام پذیرفته ‌شدگان دوره دکتری دانشگاه صنعت نفت
 
زمان ثبت‌نام الکترونیکی و حضوری پذیرفته ‌شدگان ورودی سال ١٣٩٣ مقطع دکتری دانشگاه صنعت نفت اعلام شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۰
زمان ثبت‌نام الکترونیکی و حضوری پذیرفته ‌شدگان ورودی سال ١٣٩٣ مقطع دکتری دانشگاه صنعت نفت اعلام شد.

به گزارش خبرنگار شانا در مناطق نفتخیز جنوب، بر اساس اعلام این دانشگاه همه پذیرفته‌شدگان ورودی سال ٩٣ برای انجام امور پذیرش و ثبت ‌نام لازم است در تاریخ ١٩ و ٢٠ شهریورماه از طریق سایت http://edu.put.ac.ir نسبت به ارسال الکترونیکی مدارک اقدام و در تاریخ ٢٦ شهریور با در دست داشتن رسید ثبت‌نام اینترنتی به همراه مدارک درخواستی و تکمیل فرم‌های لازم به آدرس دانشکده مربوطه به شرح ذیل مراجعه نمایند.

دانشکده نفت اهواز:
رشته‌های:
۱- مهندسی نفت ـ مخازن هیدروکربوری ۲- مهندسی شیمی ـ پدیده های انتقال

نشانی: اهواز، کوت عبداله، ابتدای جاده آبادان، دانشکده نفت اهواز، تاریخ مراجعه: ۱۳۹۳/۶/۲۶

زمان شروع فرآیند پذیرش و ثبت‌نام: ساعت ۸:۳۰ صبح

مدارک مورد نیاز جهت ارسال الکترونیکی:
کپی شناسنامه از دو صفحه اول، کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی با قید معدل کل (کپی دانشنامه یا گواهینامه یا گواهی فارغ‌التحصیلی)، کپی مدرک نظام وظیفه، عکس

پذیرفته‌شدگان جهت ثبت‌نام الکترونیکی و وارد شدن به سایتhttp://edu.put.ac.ir می‌توانند از شناسه زیر استفاده کنند.
شناسه کاربری: شماره داوطلبی u۹۳۱
گذر واژه: شماره ملی

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام حضوری :
اصل شناسنامه عکس‌دار و ۳ سری کپی از تمام صفحات، اصل کارت ملی و ۳ سری کپی از پشت و رو، تعداد ۱۸ قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ تهیه شده در سال جاری، ارائه مدرکی که بیانگر وضعیت نظام وظیفه باشد. (مقررات وظیفه عمومی صفحه ۳ دفترچه شماره یک آزمون دوره دکتری سال ۱۳۹۳ ضمیمه است)، اصل مدرک دوره کارشناسی (لیسانس) مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که معدل فارغ‌التحصیلی در آن قید شده باشد، به همراه ۲ سری فتوکپی و اصل مدرک دوره کارشناسی‌ارشد (فوق لیسانس) مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به همراه ۲ سری فتوکپی.

حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت، تکمیل فرم د: فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان ترم آخر دوره کارشناسی‌ارشد، تکمیل فرم هـ : تقاضانامه برای بهره‌مندی از مزایای آموزش رایگان، تکمیل فرم مشخصات فردی (فرم شامل دو صفحه می‌باشد)، تکمیل فرم تعهدنامه رعایت ضوابط آموزشی، اخلاقی و انضباطی و تکمیل فرم تعهدنامه عدم اشتغال دانشجو.

تبصره ها
کلیه افرادی که در حال خدمت نظام وظیفه می‌باشند جهت ترخیص از خدمت باید گواهی اشتغال به خدمت از ارگان مربوطه ارائه دهند.

پذیرفته‌شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک دوره کارشناسی‌ارشد (فوق لیسانس) نمی‌باشند لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد (اصل فرم الف و یک برگ کپی از آن مطابق فرم پیوست) را ارائه نمایند.

پذیرفته‌شدگانی که در زمان ثبت‌نام آزمون دوره دکتری دانشجوی سال آخر بوده‌اند می‌بایست گواهی معدل در زمان ثبت‌نام در آزمون را ارائه دهند. (مندرج در صفحه ۴۴ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور)

لازم است کلیه پذیرفته‌شدگان، فرم‌های مربوطه را چاپ نموده و به صورت منظم و با خط خوانا تکمیل و در زمان ثبت‌نام، به مسئول مربوطه ارائه کنند.

در صورت هر گونه سؤال یا ابهامی، می‌توانید با شماره تلفن‌های ۳۳۳۷۱۲۸-۰۶۳۱ و یا ۳۳۳۸۸۸۵-۰۶۳۱ تماس گیرند.

در ضمن عدم ثبت‌نام الکترونیکی در تاریخ‌های ۱۳۹۳/۶/۱۹ و ۱۳۹۳/۶/۲۰ به عنوان انصراف از تحصیل در دانشگاه صنعت نفت تلقی خواهد شد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵