کد مطلب: 78914
 
انتخاب سردبیر جدید مجله دیپلماسی انرژی
 
طی حکمی سردبیر جدید مجله «دیپلماسی انرژی»، منصوب شد. جواد کی‌پور، تحلیل‌گر حوزه انرژی، به عنوان سردبیر تنها مجله تخصصی حوزه دیپلماسی انرژی، انتخاب شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۲
عبدالکریم پهلوانی، مدیرمسئول مجله «دیپلماسی انرژی»، طی حکمی سردبیر جدید این مجله را منصوب کرد. جواد کی‌پور، تحلیل‌گر حوزه انرژی، به عنوان سردبیر تنها مجله تخصصی حوزه دیپلماسی انرژی، انتخاب شد.
به گزارش نکونیوز، جواد کی‌پور تحلیل‌گیر حوزه انرژی که دارای مقالات علمی متعدد در سیمنارهای داخلی و خارجی حوزه انرژی است، از طرف مدیرمسئول مجله «دیپلماسی انرژی» به عنوان سردبیر این مجله انتخاب شد.
تاکنون ۷ شماره از مجله دیپلماسی انرژی منتشر شده است. سردبیری این مجله، پیش از این بر عهده رحمان قهرمان‌پور بود که سردبیری «همشهری دیپلماتیک» را نیز در کارنامه خود دارد.
مجله دیپلماسی انرژی، یک مجله مستقل است که تحولات حوزه انرژی را در پیوند با مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی دنبال می‌کند.
«کشف و بررسی فرصت‌ها، تهدیدها، توانایی‌ها و ضعف‌ها در حوزه دیپلماسی انرژی کشور» یکی از اهداف این مجله تخصصی است که در دوره جدید فعالیت آن نیز بر آن تأکید شده است.
«رصد و تحلیلِ روندها، رفتارها، تعاملات و ائتلاف‌های سیاسی و اقتصادی بازیگران مهم عرصه انرژی» و «توسعه روابط با نهادهای اجرایی و تحقیقاتی حوزه انرژی» از جمله وظایفی است که پیگیری و انجام آن‌ها، به سردبیر جدید مجله دیپلماسی انرژی، محول شده است.
جواد کی‌پور پیش از این «جانشین سردبیر» مجله دیپلماسی انرژی بوده است.

برای عضویت در کانال تلگرامی نکونیوز می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
https://telegram.me/neconews
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵