داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 93016
 
رفع موانع بانکی بین ایران و روسیه
 
مدیرعامل 'البین بانک' روسیه با تاکید بر گسترش همکاری دو جانبه بانکی اعلام کرد که موانع بانکی بین 2 کشور ایران و روسیه برطرف شده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸
مدیرعامل 'البین بانک' روسیه با تاکید بر گسترش همکاری دو جانبه بانکی اعلام کرد که موانع بانکی بین 2 کشور ایران و روسیه برطرف شده است.

به گزارش ایرنا، عبدالله عمراف روز شنبه در نشست اعضای هیات مدیره شرکت توسعه صادرات استان افزود: 'البین بانک' خواهان گسترش روابط با نظام بانکی ایران است و سهولت درجابه جایی حواله های بین بانکی و گسترش روابط تجاری بین 2 کشور را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود:'البین بانک' حتی برای رفع مشکل جابه جایی ارز مبادلات کوچک بازرگانی ایران نیز آمادگی دارد، چراکه اینگونه تجار گهگاه مجبورند با تحمل هزینه اضافی برای جابه جایی و انتقال ارز راه های غیر مجاز و خطر آفرین را انتخاب کند.
رئیس 'البین بانک' روسیه گشایش نمایشگاه عرضه محصولات 'ایرانی - البرزی' در مسکو را اقدامی شایسته برای معرفی محصولات متنوع ایران دانست.
وی گفت: امروز تجار روسی با مراجعه به این نمایشگاه می توانند کالاهای ایرانی را رویت کنند .
عمراف اظهارکرد: اولین بار که با شرکت توسعه صادرات استان البرز آشنا شدم ، علاوه بر بحث پیرامون همکاری های بانکی ، درباره نیروگاه های تولید برق حرارتی، بادی و آبی مذاکرات مقدماتی را انجام دادم .
وی گفت: باتوجه به اینکه ایران از بزرگترین منابع طبیعی از جمله گاز برخوردار است ، لذا به ایران آمده ام تا ضمن بررسی امکانات تولید برق، حاصل بازدیدها و بررسی هایم را برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی به کارشناسان روسیه منتقل کنم .
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵