داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 18208
 
تشکیل کارگروهی برای بررسی وضعیت بیمه‌ها
 
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد آخرین وضعیت چند تقاضای تحقیق و تفحص در این کمیسیون توضیح داد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۳
محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در مورد آخرین وضعیت تحقیق و تفحص‌ها در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تقاضای تحقیق و تفحص از صنایع مس ایران به تصویب کمیسیون رسیده، بنابراین پس از تصویب در صحن علنی برای تعیین اعضای کمیته و آغاز کار به کمیسیون ارجاع می‌شود.
وی درباره تقاضای تحقیق و تفحص از صنعت بیمه گفت: در جلسه مقرر شد کارگروهی به مسئولیت بنده در این زمینه تشکیل شود و گزارشی ظرف یک ماه از وضعیت بیمه به کمیسیون ارائه شود.
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در صورتی که موارد مدنظر مجلس با اقداماتی که بیمه انجام می‌دهد قابل رفع نباشد، یک ماه پس از گزارش کمیته تصمیم گیری درباره درخواست تحقیق و تفحص انجام می‌شود.
این نماینده مجلس با اشاره به حضور مدیرعامل بانک ملت در جلسه کمیسیون اقتصادی برای بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از این بانک تصریح کرد: مدیرعامل بانک ملت درباره عملکرد این مجموعه توضیحاتی به اعضا ارائه کرد اما به دلیل حاضر نبودن افراد متقاضی تحقیق و تفحص در جلسه،‌ عملاً با توضیحات مدیرعامل، رای‌گیری در این خصوص انجام نشد و این موضوع در کمیسیون مختومه شد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵