داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 18217
 
باهنر: سرعت احمدی نژاد غیر مجاز بود
 
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، تلاش احمدی نژاد در خدمت رسانی به مردم را ستودنی دانست و گفت: سرعت احمدی نژاد بعضی مواقع از حد مجاز تجاوز می کرد و همین موجب شد که وی تنها بماند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۴
محمدرضا باهنر در گفتگو با مهر، با اشاره به هشت سال عملکرد احمدی نژاد در دولت های نهم و دهم گفت: تلاش احمدی نژاد در دولت برای خدمت رسانی به مردم و شجاعتش در اعلام مواضع کاملا ستودنی است.

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات و رفتارهای احمدی نژاد تا حدودی بر خدماتش سایه انداخت، گفت: یکی از مشکلات احمدی نژاد آن بود که از خرد جمعی استفاده نکرد و تنها با حلقه محدود نزدیک به خود مشورت داشت، اما در کشور آدم های دیگری وجود داشتند که دلسوز نظام و انقلاب بودند، اما تصور احمدی نژاد این بود که خودش و اطرافیانشان دلسوز هستند و بقیه کارشکن، بنابراین دولت نیروهای مفید را از خود دور کرد.

باهنر با بیان اینکه نقاط مثبت دولت نهم و دهم بیشتر نقاط ضعف آن بود با اشاره به برخی از ویژگی های منفی دولت احمدی نژاد، گفت: شجاعت احمدی نژاد در اعلام مواضع بعضی وقت ها به بی باکی تبدیل می شد در حالیکه شجاعت تعریفش همراه با تدبیر و خرد است.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین افزود: این افتخار نیست که کسی بگوید با سرعت ۱۸۰ کیلومتر راه می رود، چراکه این یک سرعت غیرمجاز است و اگر کسی با این سرعت حرکت کند، تنها می شود؛ برای رسیدن به هدف باید جمعی و گروهی حرکت کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه دولت آینده هم باید نقاط قوت دولت فعلی را ادامه دهد، رای به روحانی رای "نه" به احمدی نژاد ندانست و بیان کرد: نمی شود گفت که رای به روحانی رای "نه" به احمدی نژاد است، چراکه هیچ یک از این کاندیداها منتسب به دولت نبودند، بنابراین اگر بخواهیم اینگونه تفسیر کنیم باید تمام رای هایی که دیگر کاندیداها هم آوردند را رای "نه" به احمدی نژاد بدانیم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵