کد مطلب: 101775
 
نامه کادرفنی، ورزشکاران و عوامل باشگاه نفت تهران به وزیر نفت
مشکل پرداخت حق و حقوق ما را حل کنید
 
کادرفنی، ورزشکاران و عوامل تیم نفت تهران، در نامه ای به وزیر نفت، خواستار رفع مشکل و پرداخت حق و حقوق بازیکنان و عوامل این تیم شدند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲
کادرفنی، ورزشکاران و عوامل تیم نفت تهران، در نامه ای به وزیر نفت، خواستار رفع مشکل و پرداخت حق و حقوق بازیکنان و عوامل این تیم شدند.
به گزارش نکونیوز، تیم فوتبال نفت تهران با سابقه ای در حدود نیم قرن، که فصل گذشته با قهرمانی در جام حذفی باشگاههای ایران، مجوز ورود به لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کرده بود، در انتهای همان فصل از طرف وزارت نفت به بخش خصوصی واگذار شد اما از یک سو عدم واگذاری کامل باشگاه از سوی وزارت نفت و از سویی دیگر، مشکلات مجموعه جدید مالک باشگاه، موجب واگذاری مجدداین باشگاه شد که حاصل آن، حذف این تیم از لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا در فصل گذشته پیش از آغاز رقابتها و جایگزینی ذوب آهن اصفهان بود. در فصل جاری نیز نفت تهران به دسته پایینتر سقوط کرد تا مشکلات این تیم افزایش یابد. در همین حال کادرفنی، ورزشکاران و عوامل تیم نفت تهران در نامه ای به وزیر نفت خواستار پرداخت حق و حقوق قانونی خود شده اند. متن کامل این نامه که در اختیار نکونیوز قرار گرفته بدین شرح است :
جناب آقای مهندس زنگنه
وزیر محترم نفت جمهوری اسلامی ایران
با عرض سلام و تحیات خدمت با تجربه ترین وزیر کشورمان که با تدبیر، تعهد و هوشمندی شکوفایی صنعت نفت که مصادف با شکوفایی اقتصاد کشور است را احیا نمود .ورزشکاران – عوامل تیم نفت تهران با شما درد دل هایی دارند و انتظار دارند مشکلات به حق و قانونی آنها را دستور فرمایید حل و فصل نمایند .
آقای وزیر
باشگاه نفت تهران قدمت ۵۰ ساله دارد این باشگاه الگوی اخلاقی و فرهنگی جوانان کشور خصوصا استان تهران می باشد. چندین دوره باشگاه برتر اخلاق و از لحاظ فنی پرافتخارترین تیم فوتبال تحت پوشش وزارت نفت در طول تاریخ صنعت نفت است که ۲ دوره مقام سوم لیگ برتر-نایب قهرمانی جام حذفی – ۲ دوره حضور در جام باشگاه های آسیا و جز ۸ تیم برتر آسیا گردید .
آقای وزیر
در این فصل و فصل های گذشته تیم های نفت آبادان – نفت پارس جنوبی تحت حمایت مالی غیر مستقیم وزارت نفت قرارگرفتن که البته این حق تیمهای نفتی بود و ما هم خوشحال هستیم که این کمک ها استمرار یابد ولی واقعا چرا نفت تهران با این همه قدمت و افتخار بایستی محروم از کمک های وزارت نفت شود . نفتی که بازیکن زیادی را تحویل تیم های ملی کشورمان بعنوان یک سرمایه ملی تربیت نموده است؟؟
آقای وزیر
آیا از سرنوشت دستوری که شما به زیر مجموعه خود جهت واگذاری تیم نفت به بخش خصوصی داده اید اطلاع دارید ؟ پس از دستور جنابعالی با گذشت بیش از ۲ سال نهایتا مجوز نهایی وزارت ورزش به شرکت تهران کاررسا که مالکان آنها پزشکان از افراد متعهد جامعه هستند غیر رسمی واگذار شد و این شرکت هزینه های چند میلیاردی در این فصل انجام داد .ولی متاسفانه مجمع موسسه صنعت نفت علیرغم دستورات جنابعالی اقدامی جهت انتقال سهام به این شرکت نکرده و خریدار بخش خصوصی هم ناامید و دلسرد شد و دیگر حاضر به هزینه نمی باشد و عوامل تیم حق و حقوق خود را نگرفته اند . در حال حاضر این تیم با توجه به عدم مدیریت صحیح انتقال دهنده گان به لیگ دسته اول کشور سقوط کرده است .و بر اساس قانون مجلس و دولت ، وزارت نفت می تواند تیم داری و هزینه های آن را تامین کند استدعا داریم نسبت به پرداخت بدهی طلبکاران تیم نفت تهران اقدامات لازم را صادر فرمایید .
آقای وزیر :
ضمنا وزارت نفت سه سال است برای این تیم هزینه نمی کند و از طرفی متاسفانه واگذاری به بخش خصوص را هم مجمع انجام نداده است و این بلاتکلیفی صدمه شدید به زندگی و خانواده های ورزشکاران و عوامل تیم که تنها محل درآمد زندگی آنها ورزش حرفه ای است وارد کرده است و حدودا مبلغ چهل میلیارد تومان هزینه های ندانم کاری آقایان مجمع و نمایندگان جنابعالی وزارت نفت را باعث بدهکاری های فراوان نموده است. از شما خواهشمندیم شخصا برای رفع مشکل و پرداخت حق و حقوق بازیکنان و عوامل این تیم ورود نمایید تا بیش از این صدمه وارد نشود .
کادرفنی – ورزشکاران – عوامل تیم نفت تهران
رونوشت :
جناب آقای دکتر لاریجانی رییس محترم مجلس شورای اسلامی
ریاست محترم کمیسیون فرهنگی ، ورزشی مجلس شورای اسلامی
مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی
جناب آقای دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان
جناب آقای هاشمی ریاست محترم شورای شهر استان تهران
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵