داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 85501
 
حریق در کارخانه ایران خودرو تبریز
 
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی تبریز از وقوع آتش سوزی گسترده در ایران خودرو تبریز خبر داد و گفت: آتش تحت کنترل نیروهای آتش‌نشانی است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۳
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی تبریز از وقوع آتش سوزی گسترده در ایران خودرو تبریز خبر داد و گفت: آتش تحت کنترل نیروهای آتش‌نشانی است.


حسن مطلبی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از اطلاع ایستگاه آتش نشانی از آتش سوزی کارخانه ایران خودرو در ساعت 9:11 صبح امروز، بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام و با توجه به بار ترافیکی جاده تبریز-آذرشهر، راس ساعت 9:31 در محل حادثه حاضر شده و به اطفاء حریق پرداختند.


وی اضافه کرد: به نظر می‌رسد شروع آتش سوزی از انبار قطعات و رنگ شروع شده که خوشبختانه با اقدام مامورین آتش نشانی، حریق تحت کنترل است و از گسترش آن به سایر بخش‌های جلوگیری به عمل آمده است.


مطلبی با بیان اینکه تا به این لحظه، مصدومی گزارش نشده است،افزود: به دلیل وسعت حریق 25 آتش نشان از ایستگاه آتش نشانی تبریز و چند ایستگاه عملیاتی از جمله ایستگاه عملیاتی از آتش نشانی تبریز و آتش نشانی اسکو و آذرشهر و شهر جدید سهند در محل حادثه حضور داشته و در حال اطفاء حریق و امداد رسانی هستند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵