داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 96537
 
نگاه زنگنه به شرکتهای بیمه
 
وزیر نفت با بیان این که شرکت های بیمه ای در ایران رقابت غیر سالم دارند ، نرخ پایین می دهند و ممیزی نمی کنند گفت: در جلسه ای با مدیران عامل بیمه خواهش کردم بیمه ها کار حرفه ای کنند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
وزیر نفت با بیان این که شرکت های بیمه ای در ایران رقابت غیر سالم دارند ، نرخ پایین می دهند و ممیزی نمی کنند گفت: در جلسه ای با مدیران عامل بیمه خواهش کردم بیمه ها کار حرفه ای کنند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، بیژن نامدار زنگنه در بیست و چهارمین همایش ملی بیمه و توسعه با بیان این که شرکت های بیمه می توانند با بازدید های اولیه تخصصی و الزام رعایت ایمنی، ضامن کاهش خطر و ریسک در حوزه نفت و انرژی باشند افزود: به صنعت بیمه حرفه ای نیاز داریم ، کار ما با آتش است و پارسال پس از چند حادثه ناگوار از بیمه ها خواستیم صنعت نفت را جدی بگیرند اما نمی خواهیم بیمه کار اداری باشد.
وی تصریح کرد : شرکت های بیمه ای در ایران چون رقابت غیر سالم دارند ، نرخ پایین می دهند ، ممیزی نمی کنند و مطالعات رسمی و ارزیابی دقیق هم ندارند.
زنگنه افزود : در جلسه ای با دکتر همتی و مدیران عامل بیمه خواهش کردم بیمه ها کار حرفه ای کنند.
وی گفت: می توانم به دولتی ها دستور اداری بدهم که نکات ایمنی را رعایت کنند ولی به خصوصی ها نمی توانم و این در حالی است که استاندارد سازی و ارزیابی ریسک جزء کسب و کار بیمه هاست ، باید ارزیابی و ممیزی کنید که آیا اصلا تاسیسات درست کار می کند و نیروها مستقر هستند یا نه.
زنگنه تاکید کرد : اینکه دو روز پس از آتش سوزی وارد عمل شویم ، هنر نیست بلکه نباید بگذاریم این اتفاقات بیفتند اگر هم رخ داد باید سریع وارد عمل شویم.
وزیر نفت خطاب به بیمه ها گفت : بیمه ها باید ضامن و تعیین کننده کاهش خسارت در حوزه نفت باشند .بیمه خوب بیمه ای نیست که با اغماض برخورد کند.
زنگنه گفت : پوشش بیمه را در صنعت نفت سخت و جدی بگیرید من هم حمایت می کنم و شما می توانید با کار حرفه ای ، ایمنی را بالا ببرید.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵