کد مطلب: 90579
 
جزییات مرگ کارگر پتروشیمی فارابی
 
روابط عمومی پتروشیمی فارابی در ارتباط با مرگ ابراهیم ویسی، کارگر پالایشگاه، از ایست قلبی کارگر در حین مداوا خبر داد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶
روابط عمومی پتروشیمی فارابی در ارتباط با مرگ ابراهیم ویسی، کارگر پالایشگاه، از ایست قلبی کارگر در حین مداوا خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روزهای گذشته خبر مرگ یکی از کارگران پتروشیمی فارابی چند روز پس از سوختگی در محل کار منتشر شد.

در همین رابطه روابط عمومی این شرکت پتروشیمی توضیحاتی در ارتباط با روند درمان این کارگر ارائه داده است:

در ساعت پایانی نوبت کار شب در روز شنبه ۳۱ تیرماه یکی از همکاران شریف و زحمتکش به نام آقای ابراهیم ویسی در حین انجام وظیفه به داخل جوی کم عرض و کم عمق آب‌های سطحی و شست شوی واحد DOP و برج خنک کننده که حاوی آب دور ریز و بخار کندانس بوده است سقوط می‌کند و از ناحیه مچ و هر دو ساق پا دچار سوختگی حدود ۶ درصدی درجه دو و سه می‌شود. لازم به ذکر است واحد DOP از تاریخ ۲۸ تا ۳۱ تیرماه از سرویس خارج بوده است.

پس از انجام کمک‌های اولیه توسط همکاران در مجتمع، بلافاصله نامبرده بوسیله آمبولانس به نزدیک‌ترین مرکز درمانی منطقه (پتروشیمی رازی) منتقل و پس از ویزیت و پانسمان، توصیه می‌شود روزانه پانسمان تعویض و دقایقی بعد از درمانگاه پتروشیمی رازی مرخص و به درخواست خود بااستفاده از یکدستگاه خودرو سواری استیجاری شرکت به منزل خود در شهرستان بهبهان عزیمت می‌نماید.

بنا به پیگیری‌های بعدی در شهرستان بهبهان با توصیه پزشک متخصص، نامبرده در تاریخ ۱ مردادماه برای ادامه درمان به بیمارستان تخصصی آیت ا... طالقانی اهواز مراجعه و در آنجا بستری می‌گردد که در تاریخ ۵ مردادماه از بیمارستان آیت ا... طالقانی ترخیص و در تاریخ ۹ مردادماه برای ادامه درمان مجدداً به بیمارستان مراجعه می‌نماید که در تاریخ ۱۰ مرداد مورد عمل جراحی قرار می‌گیرد و به وی اعلام می‌گردد آخرین مرحله از مراحل درمانی، عمل ترمیم (جراحی پلاستیک) می‌بایست در هفتهٔ سوم مرداد انجام شود.

مطابق گزارش خلاصه پرونده پزشکی، متاسفانه مرحوم ویسی در تاریخ ۱۴ مردادماه به صورت غیرمنتظره و به علت نامعلوم دچار ایست قلبی می‌شود و به رحمت ایزدی می‌پیوندد و خانواده بزرگ فارابی دچار تألم شدید و داغ دار می‌شود.

پیکر آن مرحوم بنا بر خواست خانواده و پزشکان بیمارستان به پزشکی قانونی انتقال و پس از نمونه‌برداری جهت تشخیص علت مرگ جهت انجام خاکسپاری به شهرستان بهبهان منتقل گردیده است که از سوی پتروشیمی فارابی در تاریخ ۱۵ و ۱۶ مردادماه در محل مجتمع و شهرستان بهبهان مراسم بزرگداشت مرحوم برگزار گردید.

برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان و همکاران صبر و شکیبایی از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نماییم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵