۴
 
کد مطلب: 83225
 
نقدی بر ادعاهای زنگنه
 
وزیر نفت در مورد عملکرد وزارت‌خانه تحت مدیریت‌اش ادعاهایی مطرح کرده که نقدهایی به آن وارد است...
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲
بیژن زنگنه وزیر نفت در مورد عملکرد وزارت نفت ادعاهایی را مطرح کرده است که به آن نقدهایی وارد است. نکونیوز مطلبی با عنوان «نقدی بر ادعاهای زنگنه» آماده کرده بود. اما از آن‌جا که گمان کردیم این نوشته ممکن است توسط برخی از مخالفان دولت برای تضعیف دولت روحانی مورد سوء استفاده قرار گیرد و به ابزاری در بازی‌های انتخاباتی تبدیل شود، فعلاً از درج آن خودداری کرده و انتشار آن را به بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری موکول می‌کنیم.


برای عضویت در کانال تلگرامی نکونیوز می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
https://telegram.me/neconews
Share/Save/Bookmark


مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۶:۳۲:۲۹
لطفا اگه انتقادی هست که منصفانه، دلسوزانه و در راستای پیشرفت ملی هست منتشر کنید. این مدل خبر شما من را یاد بیانات گهر بار احمدنژاد انداخت که میگفت بگم ! و بگم بگم راه مینداخت و نگفتنش از گفتنش هزینه ی بیشتری برای طرف مقابل ایجاد میکرد! البته آن صحبت ها و بگم بگم ها برای دفعات ابتدایی گوش نواز بود و جلب توجه میکرد و بعدها دیگه خریداری نداشت! لطفا شما آن مسیر رو پیش نگیرد.
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۴:۱۷:۱۴
اینگونه نیست که مثل رفتار احمدی نژاد باشد. چون مخالفان ممکنه از انتقادات سو استفاده بکنن بهتره که الان مطرح نشه انتقادات. کلا توی شرایط انتخابات نمیشه حرف تخصصی زد.
 
سلمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۹:۳۰:۰۲
به نظرم نیازی به نقد نیست
کافی است بررسی شود اگر به جای آقای وزیر محترم یک فرد معمولی بود کدام یک از اتفاقات مهم این صنعت محقق نمی شد. مثلا کدام یک از پتروشیمی های افتتاح شده افتتاح نمی شد. کسی نمی گوید کاری نشده سوال اینست که ایا به غیر از مسائل روتین کار جدی اصلاحی و جهشی شده است؟!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۹:۳۸:۳۸
منتقدینی که همه را سیاه می بینند و اقای وزیری که همه را بد و فقط نظر و قول خود را درست می بیند و جز خودرایی و عشق به اندیشه های خود چیزی را نمی بیند هر دو بد است
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵