کد مطلب: 109011
 
مجوز وزارت نفت برای انتشار اوراق مشارکت بلااستفاده ماند
 
وزارت نفت از مجوز بند ط تبصره ۵ قانون بودجه ۱۳۹۶ برای انتشار حداکثر ۵ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت به منظور سرمایه گذاری در طرح های نفت و گاز با اولویت میادین مشترک استفاده نکرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۶
به گزارش خبرنگار نکونیوز به نقل از خبرگزاری فارس، امروز دیوان محاسبات کل کشور گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور را به مجلس شورای اسلامی ارائه داد. بخشی از این گزارش به تفریغ مهمترین احکام تبصره های ماده واحده قانون بودجه از جمله بخش نفت اختصاص دارد.
براساس این گزارش، مطابق بند (ط) تبصره (۵) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۶، به وزارت نفت از طریق شرکت های دولتی تابعه ذی ربط اجازه داده شده به منظور سرمایه گذاری در طرح های نفت و گاز با اولویت میادین مشترک نسبت به انتشار اوراق مشارکت ارزی-ریالی در سقف پنج هزار میلیارد تومان با تضمین بازپرداخت اصل و سود این اوراق توسط شرکت مذکور از محل افزایش تولید همان میادین نسبت به ارقام مصوب همان سال اقدام نماید.
براساس این گزارش، وزارت نفت از طریق شرکت های دولتی ذیربط در سال ۱۳۹۶ از مجوز این بند جهت انتشار اوراق مشارکت به منظور سرمایه گذاری در طرح های نفت و گاز با اولویت میادین مشترک استفاده ننموده اند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵