کد مطلب: 103800
 
آمار جایگاه‌های سوخت ممتاز تهران
 
بر اساس اعلام شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران، بیش از ۹۵ درصد از جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه تهران، ممتاز و درجه یک هستند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳
بر اساس اعلام شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران، بیش از ۹۵ درصد از جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه تهران، ممتاز و درجه یک هستند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران، سعید برخوردار، معاون بازرگانی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران گفت: با اجرای طرح درجه‌بندی جایگاه‌ها و پایش منظم و مستمر مجاری عرضه فرآورده، بیش از ۹۵ درصد جایگاه‌های عرضه سوخت مایع در منطقه تهران درجه ممتاز را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: طرح درجه‌بندی جایگاه‌ها در دو مقطع شش ماهه انجام می‌شود و با توجه به ارزیابی صورت گرفته تعداد ۲۰۶ جایگاه ممتاز و ۲۵ جایگاه درجه یک هستند.

برخوردار تصریح کرد: نکات مصوب در چک لیست‌های طرح درجه‌بندی و رعایت مواردی همچون استانداردهای فنی، ایمنی و زیبایی بصری ازسوی کارگروه طرح درجه‌بندی بررسی می‌شود.

منطقه تهران دارای ۳۰۸ جایگاه عرضه سوخت مایع در سطح کلانشهر تهران و نواحی حومه است که تعداد ۲۴۷ جایگاه در طرح درجه‌بندی ارزیابی شده و نظارت مستمر بر روند عرضه سوخت در مجاری عرضه ازسوی کارشناسان واحد بازرگانی در جهت تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی انجام می‌شود .
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵