کد مطلب: 88451
 
گزارش تصویری نکونیوز از تقابل رهبران دنیا در اجلاس گروه 20
اجلاس جی 20 و زبان بدن رهبران دنیا
 
اجلاس گروه ۲۰ امسال تحت تأثیر افزایش شکاف بین اروپا و آمریکا، و تداوم تحریم‌های روسیه از جانب اتحادیه اروپا قرار داشت. در تصاویر این اجلاس که نکونیوز آن را منتشر می‌کند، عدم اعتماد بین اروپایی‌ها و ترامپ و رابطه غیرحسنه آن‌ها به خوبی از زبان بدن رهبران دو سوی اقیانوس اطلس مشهود است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰
اجلاس گروه ۲۰ دیروز در هامبورگ آلمان برگزار شد و سران ۱۹ اقتصاد بزرگ جهان در کنار اتحادیه اروپایی، گرد هم آمدند تا در مورد موضوعات مهم سیاسی و اقتصادی، مذاکره کنند.
به گزارش نکونیوز، سال گذشته چین و آمریکا در اجلاس گروه ۲۰، متعهد شده بودند که توافق‌نامه آب و هوایی پاریس را تصویب و اجرا کنند. امسال، اجلاس گروه ۲۰ در حالی برگزار می‌شد که ترامپ عملاً آمریکا را از معاهده آب و هوایی پاریس خارج کرده بود.
خبرها حاکی از این بود که سران کشورهای مختلف در اجلاس امسال گروه ۲۰، ترامپ را به خاطر خارج ساختن آمریکا از این معاهده تحت فشار قرار داده‌اند. آن‌ها علاوه بر این مخالفت خود با حمایت‌گرایی اقتصادی ترامپ را نیز به او گوشزد کردند.
اجلاس گروه ۲۰ امسال تحت تأثیر افزایش شکاف بین اروپا و آمریکا، و تداوم تحریم‌های روسیه از جانب اتحادیه اروپا قرار داشت. در تصاویر این اجلاس که نکونیوز آن را منتشر می‌کند، عدم اعتماد بین اروپایی‌ها و ترامپ و رابطه غیرحسنه آن‌ها به خوبی از زبان بدن رهبران دو سوی اقیانوس اطلس مشهود است. غرور و تبختر ترامپ، که در این تصاویر مشهود است شاید به این خاطر باشد که وی رهبر بزرگ‌ترین قدرت دنیا است. (دست و نگاه ترامپ به خوبی این غرور را نشان می‌دهد.)
علاوه بر این، زبان بدن پوتین و مرکل به ما می‌گوید که صبر دولتمردان روسیه نسبت به سخت‌گیری اتحادیه اروپا در قبال مسکو، لبریز شده است. شاید پوتین انتظار دارد که اروپایی‌ها بحران اوکراین و دخالت روسیه را فراموش کنند و به عادی‌سازی روابط مسکو و بروکسل رو بیاورند.
مرکل به عنوان رهبر اروپا در نگاهش نوعی کلافه بودن و سردرگمی دیده می‌شود: این امر شاید به این خاطر است که او مجبور است در نهایت بین دوری از واشنگتن یا تحمل زورگویی‌های ترامپ یکی را انتخاب کند و این هر دو گزینه تبعاتی برای اروپا در پی دارد.
اجلاس امسال در هامبورگ آلمان برگزار شد. رهبران چین و روسیه در فاصله نزدیک‌تری نسبت به ترامپ به مرکل ایستاده‌اند و این امر شاید نشان دهد که همزمان با دوری واشنگتن از اروپا، چین به اروپا نزدیک‌تر می‌شود.
گزارش تصویری نکونیوز از زبان بدن معنادار رهبران دنیا در اجلاس گروه ۲۰ را در زیر ببینید.

گزارش تصویری مربوطه: زبان بدن رهبران دنیا در اجلاس جی ۲۰ در سال ۲۰۱۶ در هانگژوی چین

برای عضویت در کانال تلگرامی نکونیوز می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
https://telegram.me/neconews
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵